אודותינו

חברתנו פועלת בתחום הבניה והשיפוצים המספקת שירות מתחילתו ועד סופו של הפרויקט.

הכנת תוכניות אדריכליות, אישור קונסטרוקטור, הגשת היתרי בניה, בדק בית, ביצוע עבודות שיפוץ ובניה יחד עם כל מרכיבי הפרויקט.

בפרויקט אנו מבצעים את כלל המערכות אינסטלציה וחשמל יחד עם בעלי מקצוע מוסמכים.

אנו נדאג לביצוע משימותינו באופן מקצועי ביותר בדרך הקשבה ללקוח, סבלנות, מקצועיות, אמון, נתינת ראש שקט עבור הלקוח. יש לכם על מי לסמוך.

אביעד הר-לב

כילד, מתוך אהבה וסקרנות רבה לתחום הבניה יחד עם הסתכלות עתידית והתקדמות הטכנולוגיה ראיתי את ענף הבניה כתחביב ותחום עיסוק עתידי עבורי. התחלתי את עבודתי כפועל אצל קבלנים ולאט לאט רכשתי עוד ועוד ידע וניסיון כך הצלחתי והתקדמתי בתפקידים שונים ומגוונים. רכשתי יכולות ביצוע שנלמדו בזיעה ומאמץ רב מהקטן לגדול, כיצד ואיך ליישם נכון את הריצוף, פריסת רשתות ברזל, יציקות בטונים ועוד רבים. שימוש והכרה מקצועית במגוון כלי העבודה הנדסיים או ידניים המשולבים בפרויקטים. הבנה והכרת ענף הבניה יחד עם המערכות המשותפות, דרכי ביצוע ואופן יישום – על ידי הכרתם בשטח מעשית כפועל מספר שנים לפני החלק העיוני ותחילת לימודים במוסד אקדמאי.   

 התחלתי לימודי הנדסה אזרחית בשנת 2013 ותוך כדי הלימודים בשנת 2015 בחרתי להקים עסק בתחום השיפוצים ויצאתי לדרך עצמאית.

כיום, אני בעל חברה המספקת שירותים בתחום הבניה. בעל חזון ומטרה גדולה – איך ניתן לשפר עוד ועוד את ענף הבניה. בתחום הציבורי והפרטי. פתרונות והתמודדויות עם תנאי הסביבה, הקרקע, איומים בטחונים, פתרונות הנדסיים התקדמות טכנולוגית בתחום, מגוון עצום בבחירת חומרי הגלם והיעילות שלהם והמרכיב העיקרי – כסף. כיצד ניתן לקבל יותר ולשלם פחות. הוזלה בבניית הבית ע”י שימוש בחומרי גלם חדישים ולאו דווקא בשיטת הבניה הקונבנציונלית.

אנו פועלים במקצועיות רבה והתמדה על כל רכיב בפרויקט הכולל הצעת מחיר מפורטת \ כתב כמויות \ אומדן – ללא התחייבות וללא עלות.

צרו איתנו קשר